Giving YOU the chance to SPEAK!!

Ucz się angielskiego z native speakerem z Anglii

Skype and Zoom English Lessons

Cześć...

Jestem Luke i jestem native speakerem z Anglii posiadającym kwalifikacje nauczyciela języka angielskiego CELTA. Uczę online przez Skype oraz Zoom. Specjalizuję się w pracy z rosyjsko-, polsko-, oraz ukraińskojęzycznymi osobami. Oferuję naukę języka angielskiego poprzez sprawdzanie, poprawianie, nagrania głosowe oraz przygotowywanie do rozmowy kwalifikacyjnej. Nie mówię w innym języku więc nasze lekcje będą całkowicie po angielsku, dzięki czemu jeszcze szybciej opanujesz język. Jeśli chciałbyś spróbować lekcji ze mną, napisz do mnie wiadomość e-mail.  Pierwsza lekcja kosztuje 75 PLNPozdrawiam
Luke

Udzielałem lekcji ludziom z ponad 25 różnych narodowości

Ponad 9 lat pełnoetatowego doświadczenia jako nauczyciel angielskiego

Doświadczenie z przygotowywaniem do egzaminów także do IELTS i Cambridge

Kwalifikacje CELTAUmów się na pierwszą le

1

Plan

Wybierz dzień i godzinę która najlepiej Ci pasuje, następnie napisz do mnie i umów się na swoją pierwszą lekcje.
2

I'll get back to you 

Odpowiem na Twoją wiadomość w ciągu 24 godzin i potwierdzę date i godzine. Następnie podam kilka opcji realizowania płatności. Pamiętaj, że pierwsza lekcja jest zawsze w specjalnej cenie.
3

Lesson starts

15 minut przed naszą lekcją wyślę Ci e-mail z linkiem do wirtualnej sali lekcyjnej. Kliknij w tej link. Kiedy wirtulna klasa lekcyjna się załaduje, nasza lekcja się zaczyna. Jeśli wolisz używać Skype do przeprowadzania lekcji, taka opcja jest także możliwa.

Get

Ready

To Speak

Created with Mobirise ‌

Free Web Designer Software